İnternet

İnci Sözlük Kapatıldı!!

Sözlük kategorileri arasında yaptıkları faaliyetlere aykırı bir isim olan İnci Sözlük, Bugün mahkeme kararı ile erişime engellendi.


Adını,  televizyon ve radyo programlarına yaptıkları ziyaretler ile  duyurmaya çalışan İnci Sözlük, sanal dünyada hızla yayıldı.

Toplumsal olaylara gösterdikleri hassasiyet ile insanların gönlüne taht kuran site, son zamanlarda "Boz Baykuşlar" adıyla bir  grup kurmuştu.

1323974854_s11323969875.jpg

İnci Sözlük bölümünde durum bu yönde cereyan ederken, bu konu ile ilgili sözlük kurucusu Serkan İnci tarafından oldukça ilginç bir mesaj yayınlandı. Buna göre site bugün mahkeme kararıyla erişime kapatıldı.

Kendilerine bu konu ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmadığını söyleyen sözlük üyeleri karara ilişkin detayları da henüz bilmiyor.

Yorumlar
Misafir
iyi olmus kapanması cok sevındım bu kadar ıgrenc ıcerıklı sıte gormedım hayatımda tebrıkler bu sefer dogru karar vermısler
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.