İnternet

İnternet fenomeni Melek Subaşı'nın olayı kurmacaymış!

3 milyar 750 milyon sen milyar olarak da bilinen, Flash TV programında fenomen olan Melek Subaşı'nın olayı, meğer kurmacaymış!

İnternet fenomeni Melek Subaşı'nın olayı kurmacaymış!

Flash TV'de yayınlanan Yalçın Çakır'ın programı ile internet fenomeni olan Melek Subaşı, bugün çok ilginç bir haber ile gündeme geldi. Melek Subaşı'nın, Yalçın Çakır'a ve Flash TV'ye tazminat davası açtığı öğrenildi. İddialara göre TV programındaki Melek Subaşı'nın tüm hareketleri tamamen kurmacaymış.

Melek Subaşı’nın iddiasına göre, sunucu Yalçın Çakır kendisine, “Sizi programa çıkaracağım ama birbirinize hakaret, küfür ve ne varsa sayıp dökeceksiniz. Eşine ‘Bize bakmıyorsun, başka kadınlarla birliktesin’ diye konuştu. Bunları anlatırken de bayıl. Böyle olunca bize yardım gelir. Biz de sana veririz. Senin çocuğunu ameliyat ettiririz” dedi. 

İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’ne açtığı davada internette kendisine ‘yalan makinesi’ adının verildiğini belirten Melek Subaşı eşinin de ‘rezil oldum’ diyerek evi terk ettiğini, 3 çocuğuyla ortada kaldığını belirtti.

Programda eşine ağır hakaretler eden Melek Subaşı, özellikle "3 milyar 750 milyon sen milyar" sözü ile fenomen olmuştu. M. Subaşı, Yalçın Çakır'ın sözünde durmadığını iddia ederek 300.000 TL tutarında tazminat davası açtı.

Ancak, mahkeme; Yalçın Çakır ve Flash TV’nin Melek Subaşına faiziyle birlikte 7.000 TL manevi tazminat ödemesine hükmetti.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.