İnternet

İsrail Devlet siteleri çökertildi

İsrail askerlerinin Mescid-i Aksa’ya acımasız şekilde saldırmasının ardından tüm Müslüman dünyası ayağa kalktı. Bir tepki de sanal dünyadan "Cyber-Warrior" adlı Türk hacker grubundan geldi

İsrail Devlet siteleri çökertildi

Geçtiğimiz günlerde İsrail’in mescid-i Aksa’ya yönelik şiddetli saldırmasının ardından tüm Müslüman dünyası ayağa kalktı. Bu olay sanal Dünya’dan da tepki aldı. Cyber-warrior Akıncılar adlı bir grup Hacker İsrail kamu sitelerini çökertti.

Geçtiğimiz günlerde İsrail’in mescid-i Aksa’ya Yönelik olarak çok şiddetli bir saldırısı olmuştu. İsrail askerlerinin ilk kez postallarıyla mescidi Aksa’ya girip ortalığı toz dumana kattığı görüntüler tüm Müslüman dünyasının tepkisine neden oldu. Bu olaya bir tepki de sanal Dünya’dan geldi. Cyber-warrior Akıncılar adlı Hacker grubu İsrail başbakanlık ve bakanlık sitelerinin de aralarında olduğu çok Sayıda kamu sitesini etkisiz hale getirdi. Sitelere İngilizce ve türkçe mesaj bırakan Akıncılar grubu; "Oluk oluk kan aksa kurtulacak El Aksa Sınırın arkasındaki çocuklar, (Onların) Taşları roket gibidir!! Hayber’i (hatırla) Ey Siyonist!! Muhammed(S.A.v.)"in ordusu geri dönecek! İntifada ile.. intifada ile! Biz Osmanlı"yız Biz Akıncılar"ız Biz Türkiye"yiz" ifadelerine yer verdi. Grup saldırıların devam edeceğini vurguladı.

1416816488_8.jpg


Müslüman’ların ilk kıblesi 

Mescid-i aksa İslam Dünyasının ilk kıblesi olarak biliniyor.peygamber (S.A.v) efendimiz burda mihraca yükselmişti. İsrail askerlerinin postallarıyla içeri girmesi Müslüman ülkelerinin tepkisine yol açtı. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.