İnternet

Jimdo App yeni blog özelliğine kavuştu!

Site kurma servisi Jimdo, ödüllü mobil uygulamasına blog özelliğini de ekliyor.

Jimdo App yeni blog özelliğine kavuştu!

Avrupa ve Güney Amerika'da, iTunes'unBest of 2013” listesine giren ve 200.000'den fazla indirilen mobil uygulama Jimdo-App, artık mobil olarak site kurma ve düzenlemenin yanı sıra, hareket halinde blog yazma imkanı da sunuyor. Site kurma servisi Jimdo tarafından masaüstü sürümüne ek olarak geliştirilen uygulamadaki bu yenilik hem blog, hem de e-ticaret alanında yeni imkanlar sunuyor.

1391525751_img20140204155250.jpg

Jimdo-App ile ilgili geri dönüşte bulunan her üç kişiden birinin isteği doğrultusunda uygulamaya eklenen ilk büyük özellik olan blog, aynı anda web sitesini güncellemeyi ve blog yazmayı mümkün kılıyor. Bu sayede kendi Jimdo siteleri üzerinden blog yazan kullanıcılar her an ve her yerde yazılarını yayınlayabiliyorlar. Sanal mağaza sahiplerinin site trafiklerini arttırmada kullanabilecekleri en ucuz ve etkili yöntem olarak dikkat çekiyor. Bu nedenle Jimdo'nun mobil uygulamasında sunulan blog özelliği, sanal mağaza sahiplerinin de faydalanabileceği yeni imkanlar sunuyor.

Blog özelliğinin eklenmesiyle sınıfının en kapsamlı uygulamalarından biri olan Jimdo-App, kullanıcı talepleri doğrultusunda geliştirilmeye devam ediliyor. Uygulamanın Android sürümü ve farklı ek özellikler için çalışmalar sürüyor.

 Jimdo'nun mobil uygulamasını indirmek için tıklayın: iTunes-Jimdo App

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.