İnternet

Kaybedecek zaman yok!

Turkcell Superonline “Kaybedecek Zaman Yok” Oyunu ile Fiber İnternetin Hızına Dikkat Çekiyor

Kaybedecek zaman yok!

Türkiye’yi dünya ile aynı anda fiber internet ile tanıştıran Turkcell Superonline, Işık hızında fiber internetin farkını daha iyi anlatmak, bakır kablodan farklarını eğlendirici bir şekilde insanlara göstermek amacıyla yeni oyunu “Kaybedecek Zaman Yok”u appstore’da ücretsiz olarak oyun severlerin beğenisine sundu. Bir fiber kablo içerisinde geçen oyunun amacı internete hala bakır kablo ile bağlananları kurtarmak.

Cohous tarafından Turkcell Superonline için geliştirilen “Kaybedecek Zaman Yok” adlı yeni oyunda amaç, 2013 yılında hala internete bakır kablolarla bağlanan insanoğlunu bu durumdan kurtarmak. Oyun çevirmeli bağlantı sesiyle başlıyor. 10 farklı karakterle oynanabilen, 10 bölüm ve 20 ek görevden oluşan oyunda Turkcell Superonline’ın 20,50,100 ve 1000Mbps fiber internet hızları da kullanılarak, fiber internet bağlantı hızının kullanıcıları vakit kaybından nasıl kurtardığı eğlendirici bir şekilde anlatılıyor.

1360394989_1.png1360394999_2.png

iphone ve iPad versiyonu bulunan ve Türkçe dahil 15 dil seçeneğiyle sunulan oyunda doğru verileri veri hattının sonuna yerleştirme ve bakıra çarpıp veri kaybetmeme gibi basit görevler yer alıyor. Kolay ve eğlenceli bir oyun olan Kaybedecek Zaman Yok’u appstore’dan iPhone veya iPad’e ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.