İnternet

Kripto para talebi karşılanamıyor

Binance, Coinbase ve Bittrex gibi büyük kripto para şirketleri talebi karşılayamadığından üyeliklerini durdurdu.


Geçtiğimiz yıl kat kat artan kripto para borsası, yeni yılda da çıkışını sürdürdü. Ancak Binance, Coinbase ve Bittrex gibi büyük kripto para şirketleri talebi karşılayamadığından üyeliklerini durdurmak zorunda kaldı.

Daha önce Binance, kullanıcıların talebini karşılayabilmek için sisteminde iyileştirmeye gideceğini ve bu nedenle de üyelik kayıtlarını askıya aldığını açıklamıştı. Bittrex ve Coinbase de benzer açıklamayı Aralık ayında yapıp üyelik alımlarını durdurmuştu.

Bu tip işlemler piyasada eski olanlar için normal karşılanabilir. Ancak yeni üyeliklerin alınmaması, yeni üye olacaklarda tedirginliğe neden olmuş durumda. Teknik olarak durdurmalar bu yeni kullanıcılarda güvensizlik yaratmış ve bazı soru işaretlerini akıllara getirdi.

Coin transferlerinde de aksaklık yaşanması bu tip soru işaretlerini artırıyor. Şu an için firmalar sorunları kısa sürede çözmenin yollarını arıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.