İnternet

Lamborghini sahibini buldu!

Yandex, yaptığı yarışma ile bir kişiye Lamborghini araba hediye edeceğini açıklamıştı. İşte o talihli arabasını teslim aldı.


Yandex, kendi internet tarayıcısı olan Yandex.Browser'ı tanıtmak için yaptığı Lamborghini kampanyasının kazananını bugün açıkladı. 

İstanbul'a babası Ahmet Kıyak ile birlikte gelen Gaziantepli şanslı Yandex.Browser kullanıcısı Erkan Kıyak, son teknoloji ürünü Lamborghini Gallardo’yu Yandex.Türkiye CEO’su Bogdan Wisniewski’den teslim aldı. Kıyak: "Böylesine güzel bir arabayı kazandığım için gerçekten çok mutluyum. Hayalimi gerçekleştiren Yandex Türkiye'ye tekrar çok teşekkür ederim" dedi.

1372849874_erkankiyakbogdanwisniewski1372846466.jpg

Yandex.Türkiye CEO’su Bogdan Wisniewski ise: “Tarayıcımızın Turbo hızını ve üstün özelliklerini vurgulamak adına hayata geçirdiğimiz Lamborghini kampanyamızdan güzel geri dönüşler aldık. Kullanıcılarımızdan birini, birçok insanın hayallerini süsleyen bir Lamborghini ile mutlu edebilmiş olmak çok güzel. Tekrar hayırlı olsun” dedi.

Yorumlar
Misafir
Hade lamborgihinin benzinini geçtik vergisini ne yapacak 6 ayda bir 20.000 binden fazla o arabanın vergisi...
Cevapla
düşüş
Onu bunu bırakın hangi parayla o arabaya benzin alacak her gün depoyu fulllemesı lazım
Cevapla
Misafir
lamborghini kazanan biri için cok sakin :-)
Cevapla
off yeter
lamborcini diye bişey yok off lamborgini diye okunuyo
Cevapla
kullanici
elinde cigkofte gezer dımtıs dımtıs.. :))
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.