İnternet

LinkedIn iOS için yenilendi

LinkedIn'in güncel versiyonunda hala eksikler var

LinkedIn iOS için yenilendi

LinkedIn'in iOS için güncellenmiş versiyonu geldi. Yeni LinkedIn'de bir çok güzel eklenti, düzeltilmiş hatalar, iyi bir ara yüz ve profesyonel sosyal ağ özellikleri bulunuyor. Ancak önceden eksik olan bazı özelliklerin hala eklenmediğini de söyleyebiliriz.

Bağlantı haberleri, bildirimler ve haberler önceki versiyona oranla daha kullanışlı bir ara yüz sunuyor. Profesyonel kullanım amaçlı kurulan LinkedIn'in iyi ve eşsiz bir sosyal ağ seviyesinde olmasına rağmen, mobil uygulamlarını yeni yeni geliştirmesi konusunda geç kaldığı düşünülüyor.
1366540394_linkediniossidebyside-1.jpg

LinkedIn'de yeni ana ekran Google+ ile benzerliklere sahip. Keskin köşeler ve geçişler tasarlanmış ara yüzün yeni görüntüsünü aşağıdaki resimden de inceleyebilirsiniz.

LinkedIn mobil uygulamasının eksik noktası ise arama bölmesi hala iyi çalışmıyor. Arama yaptığınızda gelen seçeneklerin düzenlenmesine ihtiyaç var. Önceki versiyonda da eksikliği hissedilen bu özelliğin yeni versiyonda kapatılması bekleniyordu ancak yine bir değişiklik görülmüyor.
1366540667_unnamed.png

Android için LinkedIn indirin!

iOS için LinkedIn indirin!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.