İnternet

Logo soruyor, Fikrini 6 saniyede anlatabilir misin?

Fikrin mi var? Hadi anlatsana...

Logo soruyor, Fikrini 6 saniyede anlatabilir misin?

Logo Yazılım, genç yazılımcıları, "6 Saniyede 1 Fikir" isimli sosyal medya kampanyası aracılığıyla, bilişim ve teknoloji dünyasını buluşturacak Logosphereetkinliğine katılarak projelerini ve fikirlerini duyurma fırsatını sunuyor. "6 Saniyede 1 Fikir" isimli yarışmayla Logo, genç yazılımcılardan projelerini 6 saniyede en etkili şekilde anlatıp, Vine aracılığıyla  #6saniyede1fikir hashtag'i altında paylaşmalarını istiyor. Seçilecek en iyi 5 videonun sahibi, projelerini 4 Kasım’da gerçekleşecek Logosphere’de sunma imkânı bulurken, kendilerine ait standda projelerini tanıtma şansı elde edecekler. Aynı zamanda bilişim ve teknoloji dünyasından birçok profesyonel ile tanışma ve bağlantı kurma fırsatı da yakalayacaklar.

“Logo Genç Yazılımcıları Destekliyor” projesi kapsamında, yeni bir iş fikri olan genç yazılımcılara girişimlerini duyurabilmeleri için destek vermek üzere düzenlenen yarışmaya, 29 Ekim günü saat 23.59'a kadar başvurulabiliyor. Yarışmaya katılan projeler ve kampanyayla ilgili tüm detaylar kampanya süresince 6saniyede1fikir.com’da yayınlanacak. Yarışmanın jüri üyeliğini Logo Yazılım Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul Tekbulut ve dijital ajans 41?29!’un Kurucusu Alemşah Öztürk üstleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.