İnternet

Microsoft artık Facebook'ta

Microsoft Türkiye tarafından Facebook'ta ve Twitter'da açılan sayfalardan gönderilen yardım taleplerine anlık cevap verilyor


Microsoft Türkiye tarafından Facebook'ta ve Twitter'da açılan sayfalardan gönderilen yardım taleplerine anlık cevap verilyor.

Bilişim dünyasının kurumsal blogunu geçtiğimiz günlerde yayına alan Microsoft Türkiye webin nabzını tutmaya devame ediyor. En çok kullanıcısı olan sosyal ağlar (Twitter - Facebook) üzerinden artık müşteri desteği vereceğini açıkladı.

1308924908_344.jpg

Normalde support.microsoft.com adresinden sağladığı destek platformunu twitter.com/MicrosoftYardim ve facebook.com/MicrosoftTurkiye uzantılı adreslere taşıyarak daha da erişilebilir olmayı hedefliyor.

Bu adreslerde hizmet vermeye başlayan Microsoft uzmanları Microsoft Office, Windows ve Internet Explorer ile ilgili tüm problemlere çözüm olmaya çalışıyor. Kullanıcılara haftaiçi 09:00 - 18:00 arasında destek verilmeye başlandı.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.