İnternet

Milyonlarca kişi merak ettiklerini 'Kaç Gün'e soruyor

Yüzlerce konu hakkında kaç gün ve ne zaman gibi sık kullanılan sorulara yanıt veren zekice hazırlanmış bir portal: Kaç Gün!


Her gün milyonlarca kişi arama motorlarına soru niteliğinde cümleler yazıyor. Merak edilen bu soruların geneli de ne zaman ve kaç gün şeklinde başlıyor. Ancak çıkan sonuç her zaman tatmin edici olamayabiliyor. Birden çok site sorulan soru ile ilgili farklı sonuçlar çıkarabiliyor.

Bütün sorularınıza cevap veren site

Bütün bu sorulara cevap veren güvenilir bir site var: www.kacgun.com. Site yüzlerce konu hakkında kaç gün ve ne zaman gibi sık kullanılan sorulara yanıt veren zekice hazırlanmış bir portal. 2016 yılında kurulan site o gün bu gündür her gün titizlikle güncelleniyor ve kafalardaki sorulara ışık tutuyor. Sitede komik, resmi, bilimsel ve benzeri konuda her türlü soruya cevap bulmanız mümkün. Bu açıdan her yaştan internet kullanıcısına hitap ediyor. Örneğin sınavlara kaç gün kaldığını, resmi tatillere ya da bayramlara kaç gün kaldığını bu siteden anlık olarak takip edebilirsiniz.

Sigarayı kaç günde bırakabilirsiniz?

Ayrıca site, çeşitli hesaplamalar konusunda da yardımcı oluyor. Mesela kaç günde emekli olacağınızı, sigarayı kaç günde bırakabileceğinizi hatta günde kafamızdan kaç saç teli döküldüğünü bile bu siteden öğrenmeniz mümkün. Kısacası herkesin muhakkak merak ettiği en az 50 konu içeren bu site sık kullanılanlar klasörünüzde yerini almalı.

2 ödülü var

www.kacgun.com kısa süre önce kurulmuş olmasına rağmen ödüllü bir site. 2016 yılında hem WebMasto hem de Turkish Media tarafından yılın sitesi seçildi. Türkiye'nin en ilginç sitelerinden biri olan bu www.kacgun.com'u Facebook ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz.

En çok tıklanan siteler arasında

Her geçen gün takipçi sayısı artan site kısa zaman içerisinde Türkiye'nin en çok tıklanan siteleri arasına girmiş bulunuyor. Ayrıca sitenin ilgili bölümlerinden yaratıcı fikirlerinizi de site yetkilileriyle paylaşabiliyorsunuz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.