İnternet

Newpipe ile YouTube akışını kolayca takip edin

Newpipe uygulaması ile Google Play Hizmetleri’ne bağlanmadan YouTube’a erişebilir ve YouTube'u reklamsız olarak kullanabilirsiniz.

Newpipe nedir nasıl kullanılır?

YouTube reklamları artık hayatımızın birer parçası olmuş durumda. YouTube Red aboneliğine geçmek her ne kadar bunun tek çözümü olsada, bu üyelik sadece birkaç ülke için mevcut. Hizmete erişiminiz yoksa, Android için ücretsiz olarak kullanabileceğiniz reklamsız bir YouTube uygulaması daha var.

Newpipe, Google Play Hizmetleri'ne katılmadan YouTube videolarını izlemenizi sağlayan popüler bir app. Uygulama ayrıca, reklamsız yayın, videoları çevrim dışı görüntüleme ve indirme seçeneği gibi YouTube Red'in en iyi birkaç özelliğini de sizlere sunuyor. Favori video oyun akışlarınızı, canlı haber şovlarınızı ve daha fazlasını, herhangi bir reklamla uğraşmadan izleyebilirsiniz. 

Daha önce hiç Newpipe kullanmadıysanız, bu konuda biraz zaman harcamak gerekiyor. Google Play üzerinden sunulmadığından en iyi seçeneğiniz, açık kaynaklı yazılımlar için alternatif bir uygulama mağazası olan F-Droid'i indirmek. Buradan Android cihazınıza Newpipe'ı güvenle yükleyebilirsiniz. Sadece ayarlar menünüzün güvenlik bölümünden “Bilinmeyen kaynaklardan yükle”yi açmayı unutmamanız gerek.

Tüm bunlarla uğraşmak istemiyorsanız, Newpipe'ı  internetten bulup apk olarak indirebilirsiniz. Tek dezavantajı, gelecekteki uygulama güncellemelerini otomatik olarak alamayacak olmanız.

Uygulamanın resmi bir uygulama olmadığını belirtmek isteriz.

Yorumlar
All
New pipe yüklədim ancak video falan gelmiyor.Ne yapabilirim?
Cevapla
Birol
Bu newpipe programında üyelik olayı olsa daha süper olacakmış ama yok...
Cevapla
Ersoy
Uygulama test edildi mi acaba . gizli virüs vs iş nasıl ?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.