İnternet

Opera'dan 2 dev yenilik!

Tarayıcılar dünyasında gizli kahraman olarak bilinen Opera şirketinden iki zeki hamle!

Opera'dan 2 dev yenilik!

Yıllardır tarayıcılar dünyasında hep arka planda kalan gizli bir kahramandır Opera. Bilgisayar kullanıcılarının çoğunlukla 3. veya 4. tercih sıralarındadır. Geçtiğimiz yıllarda Opera akıllı telefonlarda ve normal cep telefonlarında Mini Browser'ı ile kullanılabilecek en iyi tarayıcılardan birisi olarak anılıyor. Günümüzde de durum farksız mobil browser konusunda oldukça başarılı bir şirket.

1330016392_opera-logo.png

Opera geçtiğimiz günlerde iki zeki hamle ile Mini Opera bunyesine 2 şirket dahil etti. İlki Mobile Theory isimli şirket San Francisco merkezli çalışıyor, Opera bünyesine katılan bu şirket Amerikan pazarına oldukça hakim.

Londra merkezli 4th Screen Advertising şirketi ise Avrupa merkezli mobil pazarın büyük payına sahip denilebilir. Bu iki dev isimle ortak çalışma konusunda Opera'nın müthiş bir karar aldığı gözüküyor. Yeni stratejik politikalar güden Opera gelecek için emin adımlarla ilerliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.