İnternet

Periscope yayınlarını kalıcı olarak kaydedin

Twitter'ın canlı yayın uygulaması Periscope, artık yayınlarınızı kalıcı olarak kaydede bileceksiniz.


Twitter'ın canlı yayın platformu Periscope, beta olarak yeni özelliğini kullanıma açtı. Kullanıcıların yayınlarını 24 saatliğine platforma kaydetmesine izin veren uygulama, beta versiyonunda kalıcı kaydedilebicek.

 

Periscope üzerinden yayın yapan kullanıcılar bugüne kadar videolarını yalnızca 24 saat boyunca platform üzerinde kaydedebiliyorlardı. Ya da bir diğer seçenek olarak yaptıkları yayını cep telefonlarına indirerek Youtube ve diğer platformlara yükleyebiliyorlardı. Beta versiyonu ile gelen özellik sayesinde platforma kalıcı olarak kayıt edilen videoları kullanıcılar istediği zaman girip dilediği gibi izleyebilecek. 

Working on supporting broadcasts beyond 24h! Starting now, you can use our public beta by using #save in your title! https://t.co/LsjqsSib7v

— Periscope TV (@periscopetv) 5 Mayıs 2016

Vidolarını kalıcı olarak platform üstünde kaydetmek isteyen kullanıcılar yayın başlıklarında ”#save” etiketini kullanmaları gerekiyor. Kalıcı olarak platforma kaydettiğiniz videolarınızı daha sonra silebilyorsunuzda. 

 
 
                              
                                
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.