İnternet

Pinterest Türk kullanıcıların peşinde

Pinterest yakında Türkçe dil desteği sunacak.

Pinterest Türk kullanıcıların peşinde

Son dönemin en popüler siteleri arasında yer alan ve Facebook ve Twitter'dan sonra sosyal ağ kullanıcılarının yeni gözdesi olan Pinterest, özellikle kadınların gösterdikleri ilgi ile büyük bir hızla yükselişini sürdürüyor. Bütün dünyada daha etkili olarak yükselişini hızlandırmayı planlayan Pinterest, yakında Türkçe dil desteğini de sunarak Türk kullanıcı sayısını arttırmayı planlıyor.

1336164893_pinterest-140312.jpg

Pinterest'in, yayınladığı bir blog yazısına göre dil desteği için takvimini belli etaplara böldü. Pinterest, ilk etapta Fransızca, Almanca, Japonca, Portekizce ve İspanyolca dil seçeneklerini sunacak. İkinci etapta ise aralarında Türkçenin de bulunduğu Flemenkçe, Yunanca, Lehçe, Korece, Malay dili, Rusça, Çince ve İsveççe dil seçeneklerini de sunacak.

Yorumlar
Misafir
Yoğun bir çalışmanın ardından türkçesi olmayanlar için pinterest tarzı bir site buldum,belki sizlere yararı olur, resimpanosu.com belki size yararlı olur..
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.