İnternet

Quandoo her rezervasyon için sadakat puanları ile ödüllendiriyor

Quandoo'yu her kullandığınızda sadakat puanlarınız hesabınızda birikiyor.

Quandoo her rezervasyon için sadakat puanları ile ödüllendiriyor

2012 yılının sonunda kurulan Quandoo, Avrupa'nın en hızlı büyüyen restoran rezervasyon platformu haline geldi ve 8 ülkede, 3200'ün üzerinde restoranda 2 milyondan fazla konuk kapasitesi ile Quandoo tüketicilere Michelin yıldızlı restoranlardan yerel restoranlara kadar eşsiz bir yemek deneyimi seçeneği sunmaktadır.

Philipp Magin, Ronny Lange, Sebastian Moser, Tim-Hendrik Meyer ve Daniel P. Glasner tarafından kurulan Quandoo 225 kişiyi istihdam eden ve her gün büyüyen bir yapıya sahiptir.

Quandoo online rezervasyon hizmetinden yararlanan her müşteri başarılı online rezervasyonu için sadakat puanları ile ödüllendiriyor.

Nasıl puan toplarım ve ödüllendirilirim derseniz bu da Quandoo ile çok kolay! Quando ile rezervasyon yaptırılan bir restorana ilk ziyaretin ardından müşteriler 500 sadakat puanı kazanır: 100 puan rezervasyon için, 400 ek sadakat puanı da Quandoo.com.tr sitesine kaydolduğu için hoşgeldin bonusu olarak verilmektedir. Bundan sonraki her rezervasyon 100 puan ile ödüllendirilir.

1410772947_quandooloyaltypointsapp1tur.jpg

Bir masa ayırtmak için, müşteri, Quandoo.com.tr adresindeki veya akıllı telefon uygulamasındaki 3000'in üzerinde partner restorandan birini seçer, ardından tarih ve saati belirler ve konuk sayısını seçer. Tamamlanan her rezervasyon için, üç gün içinde kullanıcının kişisel Quandoo hesabına yatırılacak olan 100 sadakat puanı toplanır. 1000 puan toplandığı zaman, sadakat puanları, Quando partner restoranlarının birinde kullanmak üzere 25 TL’lik kuponla değiş tokuş edilebilir.

Quandoo'nun kurucusu ve CEO'su Philipp Magin "Quandoo, konuklarımıza partner restoranlarımızda hızlı ve kolay bir şekilde masa ayırtmayı sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda bunu Quandoo'yu kullanarak yaptıkları için onları ödüllendiriyor. Müşterilerimize ve partner restoranlarımıza memnuniyetimizi ifade etmek istiyoruz ve elbette bu sadakat programı ile online rezervasyonun popülaritesini de artırmak istiyoruz." diyor. Bu ödülü almak için, müşteri, partner restoranlarımızın listesinden favori restoranını seçer ve "dönüştür" fonksiyonu ile bir kupon ister. Müşteri bu bedava kuponu aldıktan sonra bunu ilerideki ziyaretlerinden birinde kullanabilir.

1410773078_quandooloyaltypointsapp3tur.jpg

Quandoo'ya önceden kaydolmuş müşteriler de fırsattan yararlanıyor: Quandoo sadık müşterilerimizi tüm geçmiş rezervasyonları için sadakat puanları ile ödüllendirecektir. Bugüne kadar 2.5 Milyon TL değerinde 85 milyonun üzerinde puan verilmiştir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.