İnternet

Rekor geldi, Facebook'un toplam nüfusu 1 Milyar'ı geçti!

Mark Zuckerberg, Facebook'ta bakın neler yazdı?


Dünyanın en çok kullanılan sosyal ağlarından birisi olan Facebook gün geçtikçe toplam nüfusunu arttırmaya devam ediyor. Kurucu ve CEO Mark Zuckerberg yeni geliştirmelerin ve yoğun iş temposunun ardından Facebook üzerinden geçtiğimiz dakikalarda yeni bir rekorun açıklamasını milyonlarla paylaştı.

Mark Zuckerberg az önce kendi resmi sayfasında yapıtığı açıklama ile birlikte Facebook'un günümüzde sınırları aşarak nüfusunun 1 milyarı geçtiğini bizzat söyledi. Açıklamayla birlikte yeni bir rekora da imza atmış oldu. İşte kurucu ve CEO Zuckerberg'in yaptığı o açıklama.

1349353272_111.jpg
"Her ay Facebook'u aktif olarak kullanan 1 milyardan fazla insan var. Eğer bu mesajımı okuyorsanız, bana bu onuru bahşedensiz çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim. 1 milyar insanı haberleştirmeye yardım etmek, heyecan verici ve bugüne kadar hayatımda en çok gurur duyduğum şey oldu. Sizin için daha iyi bir Facebook oluşturmak adına her gün çalıştığımızı bilmenizi isterim. Belki bir gün, 1 milyar kişinin dışında dünyanın geri kalanını da haberleştirmemiz mümkün olacak." dedi.

- Facebook'un başarısının günden güne arttığını görüyoruz fakat ilerleyen yıllarda durum ne olur bilinmez. Darısı türk girişimcilerinin başına diyelim ve Mark Zuckerberg'i bir kez daha tebrik edelim.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.