İnternet

Sabahları işe ve okula geç kalıyorsanız bu yatak tam size göre! Video

Ünlü Youtuber Colin Furze'nin geliştirdiği High Voltage isimli uyandırma sistemi sizi sabahları duvara çarpmışcasına uyandırıyor.

Sabahları işe ve okula geç kalıyorsanız bu yatak tam size göre! Video

Son yıllarda teknolojik alanda yaşanan gelişmeler ilginç icatlarında gün yüzüne çıkmasını sağlıyor. Ünlü YouTuberlardan olan Colin Furze, teknolojinin nimetlerinden faydalanarak yeni bir sistem geliştirdi.

1438549304_img20150802235726.jpg

Colin Furze'nin geliştirdiği High Voltage isimli sistemi sabahları işe ve okula geç kalanları ilgilendiriyor. Mancınık mekanizmasının benzeri bir özelliğe sahip High Voltaj sistemi yağata bağlanarak sizin alarm kurduğunuz saatte uyandırmak için yüksek seste sirenlerini ve zillerini çalıyor. Eğer yataktan kalkma noktasında uyuşukluk gösterirseniz ayarlanabilir basıncı ile sistem sizi mancınık mekanizması sayesinde tabiri caizse yataktan duvara doğru fırlatıyor.

1438549325_img20150802235645.jpg

Öte yandan ayarlama noktasında basıncı abartırsanız duvara sert bir şekilde çarpmanız muhtemel görünüyor. Peki ünlü Youteber Colin Furze'nin geliştirdiği bu sisteme hanginiz para vermek ister?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.