İnternet

sahibinden.com En İyi Android Uygulaması Listesine Girdi

sahibinden.com’un, Kasım 2015 verilerine göre mobilde aylık aktif 3,5 milyon kullanıcıya ulaşan Android uygulaması, Google Play Store tarafından açıklanan “2015’nin En İyi Uygulamaları” listesinde* yer aldı.


Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından sahibinden.com’un, Kasım 2015 verilerine göre mobilde aylık aktif 3,5 milyon kullanıcıya ulaşan Android uygulaması, Google Play Store tarafından açıklanan “2015’nin En İyi Uygulamaları” listesinde yer aldı. sahibinden.com 2014 listesinde de yer alarak iki yıl üst üste yılın en iyi uygulamalar arasında seçilmeyi başardı.

1449913656_1449827741androidgorsel.jpg

sahibinden.com İş, Servis ve Müşteri Deneyimi Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Bora Biçer sahibinden.com’un mobil Android uygulamasının, Google Play Store tarafından hazırlanan “2015’in en iyi uygulamaları” arasında yer alması hakkında şu değerlendirmelerde bulundu: “Yeni hizmet ve uygulamalarımızla oldukça başarılı geçen bir yılı geride bırakıyoruz. Geçtiğimiz yıl yenilediğimiz mobil uygulamalarımız, Türkiye’nin en çok tercih edilen ve en yoğun kullanılan uygulamaları haline geldi. Mobilde aylık aktif kullanıcı sayımız Kasım 2015’te Android’de 3,5 milyon kullanıcıya, iOS’ta ise 1,4 milyona ulaştı. Mobil sitemizin toplam aylık aktif kullanıcı sayısı ise 13 milyon oldu. Google Play Store tarafından yılın en iyi uygulamaları arasında gösterilmemiz başarımızın tescili niteliğinde.

1449913672_1449827742borabier.jpg

Mobil alandaki çalışmalarıyla 2015 yılında bir çok ödül kazanan sahibinden.com, “Stevie International Business Awards” tarafından, 6 milyon kez indirilen ve aylık 3 milyonu aşan aktif mobil kullanıcıya sahip Android Uygulaması ile “Altın Stevie” ödülüne layık görüldü. Ayrıca Digital Age Dergisi ve MMA Türkiye (Mobile Marketing Association) tarafından düzenlenen “Yılın Dikkat Çeken Mobil Uygulamaları” araştırmasında 2015’in ilk altı aylık döneminde akıllı telefon ve tabletler için geliştirilen mobil uygulamalarıyla “E-ticaret”, “Emlak” ve “Pazar Yeri” kategorilerinde birinci seçildi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.