İnternet

'Sam Sung', şirket kıyafetini satışa çıkardı!

Eski Apple çalışanı “Sam Sung”, şirket kıyafetini açık artırmayla satıyor.

'Sam Sung', şirket kıyafetini satışa çıkardı!

İsmiyle büyük bir ironi yaratan Apple çalışanı Sam Sung, işten ayrılmasıyla birlikte yaka kartını ve mavi üniformasını çocuklar için bağış toplama amacıyla internet üzerinden açık arttırmaya çıkardı.

Firmanın Vancouver’daki Pacific Centre mağazasında çalışan Sam Sung, yaklaşık üç yıldır devam ettiği işinden kısa süre önce ayrıldığını duyurdu. İsminden ötürü akıllara Apple’ın en büyük rakibi Samsung’u getiren ve büyük bir ironiye imza atan Sung, görevi boyunca kullandığı eski nesil resmi yaka kartını ve mavi renkli tişörtünü eBay üzerinden açık artırmaya çıkardı. İçerisinde bulunduğu özel durumun farkında olduğunu dile getiren Sam Sung, sadece eğlence ve yardım toplama amacıyla böyle bir işe kalkıştığını belirtiyor.

1407527273_img20140808224445.jpg

Öyle ki satıştan elde edilecek gelirin tamamını çocuklar için kurulan Children’s Wish Foundation’a bağışlayağını sözlerine ekliyor. 8 gün sonra son bulacak açık arttırmada teklif edilen fiyat şu sıralar 80 bin doları aşmış durumda.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.