İnternet

Samsung Internet Browser'a yepyeni özellikler geldi

Samsung Internet Browser, yeni özellikler ile güncellendi. Bu özellikler ile Samsung Internet Browser, Chrome'un yerini alabilir.


Samsung'un Galaxy modellerinde kullanmış olduğu Samsung Internet Browser, bugün yeni bir güncelleme aldı. Samsung Internet Browser 6.4 sürümü ile internet tarayıcısına Web Bluetooth özelliği eklendi.

Web Bluetooth sayesinde web uygulamaları Bluetooth aygıtlara sorunsuz bir şekilde aktarılabiliyor. Ayrıca tarayıcı üzerinden indirdiğiniz dosyaları an ve an izlemek için bildirim merkezini kullanabiliyorsunuz. Bu sekmede, indirmeyi durdurabilir, iptal edebilir veya duraklattığınız indirmeye devam edebilirsiniz.

Samsung ayrıca güvenliği de üst seviyeye çıkarıyor. Spectre güvenlik açığı bu güncelleme ile yamalanıyor. 

Unified Payments Interface yani Birleşik Ödemeler Arayüzü sayesinde ödeme yöntemlerinizi kaydedip, web sitelerinde alışveriş yaparken bu bilgileri saniyeler içerisinde doldurabiliyorsunuz.

 

Yorumlar
sefser
eski s7 edgen kalma aliskanlik ile bende yeni telefonum zte uzerine kurdum ancak 1 sizin sayfaniz dahil nerede yorum yazmak istesem yazma islemi acayip derecede yavas oluyor. ve bazi sayfalarda linklere tikladigimda durmadan target link page gitmiyor surekli new window acip ayni sayfayi aciyor.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.