İnternet

Siber güvenlik önlemleri tüm ağı kapsamalı

Büyük şirketler kendi güvenlik önlemlerini alırken her eleman tek tek değerlendirilmeli.

Siber güvenlik önlemleri tüm ağı kapsamalı

Tedarikçi ve müşteri ağı geniş şirketlerin İnternet üzerinden sundukları hizmetlerin engellenmesine yönelik siber saldırılar karşısında kendileriyle birlikte çalışanları, müşterileri ve iş ortaklarını da koruma altına alabilecekleri Arbor Cloud çözümü kullanıma sunuldu. DDoS olarak adlandırılan günümüzün trendi siber saldırı türünün artan hacmi ve boyutları karşısında kapsamlı bir güvenlik önlemi olarak geliştirilen çözüm, çok boyutlu ve profesyonel saldırılara karşı koruma sağlıyor.
 
Hackerların en fazla kullandığı siber saldırı yöntemleri arasında ilk sırada gelen DDoS saldırıları, şirketlerin bilgi güvenliği ve İnternet üzerinden sundukları hizmetlerin sürdürülebilirliğini tehdit ediyor. İnternet'e bağlı tüm kamu kurumu ve şirketleri felce uğratabilen DDoS saldırıları, son yıllarda artan boyut ve hacimleriyle tedarik zincirinin tüm halkaları için risk oluşturmaya başladı.
 
Kurumlar ve servis sağlayıcıları için online hizmetleri engelleme amaçlı saldırılar (DDoS saldırıları) ve siber tehditlere karşı gelişmiş koruma çözümleri sunan Arbor Networks, bu durum karşısında tüm ekosistemin korunmasına yönelik çözümü Arbor Cloud'u geliştirdi. Geniş tedarikçi ve müşteri ağlarına sahip ya da küresel ağlara bağlı şirketlerin hem İnternet, hem de uygulama kullanılabilirliğini güvence altına alan çözüm, Pravail APS Kullanılabilir Koruma Sistemi'nin (Availability Protection System) DDoS korumasıyla birlikte saldırıların etkisini en aza indirgiyor, iş ve veri kaybına neden olabilen saldırıları önlüyor..

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.