İnternet

Skype'den süper yenilik!

Skype "Şimdi Skype Zamanı" adlı kampanya ile bir yenilik yaptı.

Skype'den süper yenilik!

Skype'nin, yeni uygulaması çok beğenilecek. Uygulamaya göre sarı kafaların yerine kendi yüzünüzün fotoğrafını çekip, bunu yüz ifadesi olarak kullanabileceksiniz.

1335722244_humoticon-300x220.png

Bu uygulama ile arkadaşlarınızla sohbet ederken sarı kafa gülen bir ifade yerine, kendinizin gülerek çektiğiniz bir resminizi ifade olarak gönderebileceksiniz. Skype'nin bu uygulaması gerçekten çok güzel bir yenilik olmuş.

1335722040_skype-new-emoticons-300x135.png

Fotoğrafınızı çektikten sonra insan ifadeleri galerisine kaydedip kullanabilirsiniz. İstediğiniz kadar çekip özel ifadelerinizi bu galeriye ekleyebilirsiniz.  Ayrıca sonuçları Facebook duvarınızda yayınlayabilir, indirebilir veya bir anlık mesajlaşma servisine gönderebilmek adına kısa URL'lere dönüştürme imkanınızda bulunuyor.

1335722297_humoticon.png

Skype'nin bu uygulaması bu ayın başlarında "Şimdi Skype Zamanı" adlı kampanya ile başladı ve kullanıcıların hizmetine sunuldu.

Skype bir blog yazısında, bu uygulamayı başlatma nedeni olarak verdiği cevapta," Çünkü hiçbir şey yüzünüzdeki ifadenin yerini tutamaz." diyerek verdi.

1335722315_skype.jpg

Skype, Facebook ve Twitter'ı sürekli suçluyor ama uygulamalarını tanıtım amacıyla bu servisleri kullanmaktan da vazgeçmiyor. Twitter'da, Şimdi Skype Zamanı  adlı sosyal medya kampanyası için  timeforskype hashtag'i kullanılıyor.

Ayrıca Skype'ın Facebook'taki etkinliği tüm İnsan İfadeler kampanyası bir Facebook sayfası üzerinden yürütülüyor, sadece video arama entegrasyon özelliğinde değil.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.