İnternet

Sosyal Ağlar bakın hangi ünlüleri öldürdü!

Sosyal ağlar öldürüp öldürüp diriltiyor!


Son yılların en popüler internet iletişim araçlarından olan sosyal ağlar günümüz kitle iletişim araçları arasında güçlü bir konuma sahip. Facebook, Twitter vs vs gibi dev ağlar bu sosyal ağlar arasında epey büyük bir paya sahip.

1348926456_ladygaga1.jpg
Teknolojinin günden güne büyüyerek geliştiği dünyamızda mobil cihazların hayatımızdaki yeri önemi epey ilerledi. Hal böyle olunca sosyal ağlara erişmek oldukça kolay bir hal almaya başladı. Hayatımızın her an ve dakikasında yanımızda taşıdığımız cihazlar vasıtasıyla haberlere en kısa süre içerisinde ulaşabiliyoruz.

Sadece Türkiye'de değil, tüm dünyada sosyal ağlar bazen yalan haber konusunda aşırı uç noktalara gidebiliyor. Ülkenin ileri gelen sanatçılar, önemli şahsiyetleri ve ünlüler arasından bazı isimleri bir kaç kere öldürüp diriltebiliyor.


Ünlü rap müzisyeni ve yapımcısı Sagopa Kajmer sosyal ağların ilk ölümlüsü seçilenlerden... 17 Ağustos doğumlu rap şarkıcısı, 34 yaşında.
Bu senenin son çeyreğinde 71 yaşına basacak olan Metin Akpınar da sosyal ağ mağdurlarından...Sosyal ağların belki de en fazla mağdur olan isimlerinden birisidir Münir Özkul. Geçtiğimiz 15 Ağustos’ta 87 yaşına basan sanatçımıza Allah'tan uzun ömürler diliyoruz.Yılların oyuncusu Halit Akçatepe'de sosyal ağlardan nasibini alan sanatçılar arasında. Usta oyuncu şuanda 74 yaşında.Yakın bir tarihte ölüm haberleri yayılan bir diğer usta oyuncu ise resimde de gördüğünüz üzere Nejat Uygur, geçtiğimiz aylarda usta oyuncu 85 yaşına girdi, Allah uzun ömürler versin.Zaman zaman giydiği kıyafetler ve tarzı ile dünyanın gündeminden düşmeyen başarılı sanatçı Lady Gaga da sosyal ağlardan nasibini alan ünlüler arasında. Sanatçı 26 yaşında.
Yine son dönemde popüleritesi son derece hızlı artan sanatçılardan birisi olan Kanye West de sosyal ağların mağduru olmuştu. Sanatçı 8 Haziran’da 35 yaşına girmişti.
Şöhret basamaklarını kısa süre içerisinde başarılı bir şekilde çıkan bir diğer ünlü oyuncumuz Kıvanç Tatlıtuğ da mağdur ünlülerimiz arasında. Oyuncumuz 28 yaşında.


1348925829_tom-cruise.jpg
Yine dünyanın sayılı oyuncalarından olan Tom Cruise da sosyal ağlaradan nasibini alan ünlüler arasında yer alıyor. Ünlü oyuncunun 50 yaşında olduğunu hatırlatalım ve Allah'tan uzun ömürler dileyelim...

Yorumlar
Real-World
"?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.