İnternet

Steve Jobs'u kimin canlandıracağı belli oldu!

Yeni çekilecek filmde Steve Jobs'un kimin canlandıracağı sonunda belli oldu!


Dünyanın en büyük şirketleri arasına adını yazdıran, şirketin isminin anıldığı andan itibaren akla ilk gelen isimlerden olan Steve Jobs'un hayatının film yapılacağını duymuştuk Geçtiğimiz saatlerde filmde Steve Jobs'u kimin canlandıracağı artık belli oldu.

Hatırlarsanız daha önce Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg'in hayatı film olarak sinemaya aktarılmış, milyonlarca kişi tarafından izlenmişti. Sosyal Ağ adındaki film bir çok kişi tarafından izlenmiş, hayatında özdeşleştirenden tutun da onu örnek alana kadar bir çok etkiyi beraberinde getirmişti.

1333478893_ashtonkutcherstevejobs-600x337.jpg

Geçtiğimiz haftalardır Apple'ın efsane CEO'su Steve Jobs'un anısına güzel bir film çekileceği biliniyordu, fakat en başından beri filmde Jobs'u kimin oynayacağına karar verilmemişti. Şu dakikalar içerisinde ünlü CEO Jobs'un gençlik yıllarını kimin canlandıracağı belli oldu, o kişi Ashton Kutcher olacaktı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.