İnternet

Superonline'da inanılmaz indirim!

Turkcell Superonline’ın “hıza hız katan” uygulaması Turbo Buton’un fiyatı yarıya indi

Superonline'da inanılmaz indirim!

Türkiye’de dünya ile aynı anda fiber internet çağını başlatan Turkcell Superonline, fiber internet abonelerine paketlerinin hız alanından bağımsız olarak 24 saat süreyle 100 Mbps’ye kadar hız sağlayan Turbo Buton uygulamasının fiyatını 9,90 TL’den 4,90 TL’ye indirdi.

1373614873_turbo-banner-oim.jpg

Turkcell Superonline’ın fiber internet abonelerine özel olarak geliştirdiği ve Şubat ayında kullanıma sunduğu Turbo Buton, internet hızını tek bir tık’la 1 günlüğüne 4 kata kadar artırma imkanı sunuyor. Bir gün boyunca 100 Mbps ile internette ışık hızının keyfini çıkaran Turkcell Superonline müşterileri artık yalnızca 4,90 TL ödüyor. Üstelik 24 saatlik kullanım, mevcut kota ve hız alanını etkilemiyor.

Tüm Turkcell Superonline fiber internet abonelerinin kullanımına açık olan ve herhangi bir taahhüt gerektirmeyen bu uygulamadan, bir gün içinde başvuran ilk 100 kişi yararlanabiliyor. Turkcell Superonline’ın ayrıcalıklı uygulamasından yararlanmak için Turbo Buton sayacını takip eden fiber internet aboneleri, her gün başvuran ilk 100 kişi arasına girerek, internet hızlarını 100 Mbps’ye kadar yükseltme olanağı buluyor. Turbo Buton’u kullanmak için “TURBO” yazıp 0532 752 20 00’a kısa mesaj (SMS) göndermek, 0850 222 0 222 Müşteri Hizmetleri’ni aramak ya da Online İşlem Merkezi'ne girmek yeterli.

Yorumlar
ali
İsin icinde turkcel olunca indirim filan yalan.bindirim.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.