İnternet

Taahhütlü 5GB Barcelona Mobil Modem

FC Barcelona Modemlerle internete girmek şimdi çok havalı!


Kampanya Bilgisi

Özel tasarım FC Barcelona Modem'lerden birine sahip olmak için, tek yapmanız gereken bir Avea bayisine gelmek.

5GB ya da 8GB paketlerinden birine 12 ay taahhüt vererek FC Barcelona modeme sahip olabilirsiniz

Üstelik FC Barcelona'nın La Liga'da attığı her Gole 100 MB bizden size hediye!

Ücretlendirme

İnternet Miktarı Modem Avantaj Kontrat Süresi Aylık Mobil Modem ve İnternet Paketi Taksidi 13.aydan itibaren
İnternet Paketi Taksidi
5 GB Barcelona Modem* Gole 100MB* 12 Ay 25 TL 39 TL
8 GB Barcelona Modem* Gole 100MB* 12 Ay 39 TL 49 TL

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.

Faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatöre numara taşıma, hat iptali yapılması durumunda çıkan son faturaya aylık tarife ücretinin tamamı yansır. Yeni aktivasyon, faturasız hattan faturalı hatta geçiş sonrası çıkan ilk faturaya, 15 günden fazla kullanım yapılmış ise aylık tarife ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapılmış ise kullanılan gün ile orantılı aylık tarife ücreti yansır.

Avea, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.