İnternet

Taahhütlü 8GB Jet Mobil Modem

Avea hızıyla internette uçmaya hazır olanlara, aylık 8 GB internet Jet modem ile birlikte 12 ay boyunca sadece 39 TL’ye!


Kampanya Bilgisi

12 ay boyunca bu tekliften yararlanmayı taahhüt eden müşterilerimize 8 GB internet ve mobil modem 12 ay boyunca ayda sadece 39 TL .

Ücretlendirme

Paket İçeriği
İnternet miktarı Mobil Modem Kontrat Süresi Aylık mobil modem ve internet taksidi 13. aydan itibaren internet paketi taksidi
8 GB Avea Jet Mobil Modem* 12 ay 39 TL 49 TL

*Paket kapsamında abonelere verilecek modem cihazı, 7.2 Mbps'e kadar veri indirme ve 5.76 Mbps'e kadar veri yükleme hızını desteklemektedir. Şebekenin desteklediği hızlara bağlı olarak müşterinin veri indirme ve veri yükleme hızı, cihazın desteklediği maksimum hız erişimini geçmemek kaydıyla değişim gösterebilir.

Detaylar

Üst Limit Uygulaması

Üst limit uygulamamız ile beraber bilgisayardan internet paketlerindeki veri kullanımlarından kaynaklanan paket aşım tutarı, en fazla KDV ve ÖİV dahil 99 TL olarak faturalandırılacak olup, 99 TL üzerindeki kullanımlar için ek ücret alınmayacaktır. 99TL'den sonra en yüksek bağlantı hızı 128 kpbs'ye düşürülür. Müşterinin faturasına yansıyacak maksimum tutar; paket ücreti ve maksimum paket aşım tutarı 99 TL'nin toplamını geçmez.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.