İnternet

TEB BNP Paribas İstanbul Cup, Labris Networks'ün Yakın Korumasında

TEB BNP Paribas İstanbul Cup Tenis Turnuvası’na sponsor olan Labris Networks, izleyicileri yüksek hızda ve güvenli internetle buluşturuyor.

TEB BNP Paribas İstanbul Cup, Labris Networks'ün Yakın Korumasında

Labris Networks bu sene sponsoru olduğu TEB BNP Paribas İstanbul Cup Tenis Turnuvası’nı izlemeye gelen seyircilerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde İnternet’e bağlanabilmesine olanak tanıyor.

2 adet Labris UTM155 cihazı ile stadyumda 2000’den fazla kişi hem yüksek performanslı, hem de güvenli İnternet hizmetine sahip olacak. Ayrıca bant genişliği hat kalite yönetimi, Labris WAUTH+ ile hot-spot kimlik doğrulaması, 5651 sayılı kanuna uygun loglama, güvenlik ihtiyaçlarının karşılanması ve kullanılabilirliğin en üst düzeyde tutulması için Labris Networks’ün üstün teknolojiyle üretilmiş cihaz ve uygulamaları kullanılacak.

Labris Networks Genel Müdür Yardımcısı Baran Erdoğan, “İstanbul Cup katılımcıları, Labris Netwoks farkıyla stadyumda hiçbir güvenlik ya da performans endişesi yaşamadan İnternet’e girebilecek. Böylelikle hem maçları kaçırmayacaklar hem de sosyal ve iş yaşamalarından geride kalmayacaklar. Labris Networks olarak, sponsoru olduğumuz bu heyecan verici organizasyona katma değer katmaktan çok mutluyuz”.

55 farklı turnuvasında toplam 4.9 milyon dolar ödül veren WTA’in, 13 – 20 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek olan İstanbul Cup organizasyonunda toplam ödül 250 bin dolar olacak. 4 yıllık bir aradan sonra yeniden düzenlenen WTA’in en prestijli organizasyonlarından İstanbul Cup, bu sene Labris Networks ayrıcalıklarına sahne oluyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.