İnternet

TTNET Müzik’ten ayda 1000 şarkılık ücretsiz müzik keyfi

Online müzik servislerinin öne çıktığı şu günlerde TTNet Müzik servisi kullanıcılarının yüzünü güldürüyor!

TTNET Müzik’ten ayda 1000 şarkılık ücretsiz müzik keyfi

TNET’in dijital müzik platformu TTNET Müzik, sunduğu zengin içerik ve uygulamalarla kullanıcıların müzik keyfini ikiye katlıyor. Dijital müzik platformları arasında sadece TTNET Müzik’te yer alan düzenleme ile kullanıcılar ayda toplam 1000 şarkıyı hem mobil hem de web platformundan ücretsiz olarak dinleme hakkına sahipler. 

Kullanıcılar TTNET Müzik servisine ücretsiz üye olarak bu ayrıcalıktan yararlanabiliyorlar. Tüm müzikseverlerin erişimine açık olan TTNET Müzik servisine birkaç işlemin ardından kolayca üye olunabiliyor. Kullanıcılarwww.ttnetmuzik.com.tr adresine geldikten sonra “üye ol” sekmesine tıklayarak, karşılarına çıkan kısa formu dolduruyor ve ardından TTNET Müzik’in renkli dünyasına giriş yapıyorlar.

TTNET Müzik'te kullanıcılar, ücretsiz üye girişi ile ayda toplam 1000 şarkıyı dinleyebildikleri gibi sunulan farklı üyelik paketlerinden de yararlanarak, daha çok müzik dinleyebiliyor ve sevdikleri şarkıları indirebiliyorlar.

“TTNET Müzik IOS ve Android Uygulaması”, kullanıcıların mobil dünyadaki müzik deneyimini zenginleştiriyor ve TTNET Müzik portföyünü ek bir ücret ödemeksizin tablet ve akıllı telefonlara taşıyor. Aynı anda birçok işlemi yapabilme özelliğine sahip uygulama sayesinde; telefon ve tabletlerde başka işlem yaparken veya diğer uygulamalar arasında gezinirken müzik keyfi devam ediyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.