Türk Telekom beklenen müjdeyi verdi! Aboneler internete doyacak!

Türkiye'deki en büyük internet tedarikçilerinden biri olan Türk Telekom bir süredir merakla beklenen müjdesini sonunda açıkladı. İşte konu ile ilgili tüm ayrıntılar.

Türk Telekom beklenen müjdeyi verdi! Aboneler internete doyacak!

Türkiye'nin önde gelen mobil operatörlerinden biri olan Türk Telekom abonelerini mutlu edecek bir müjde verdi. Bu arada baştan belirtelim. Eğer Türk Telekom'la ilgili çekmeme ve benzeri şikayetleriniz varsa bu haberin altında yorum olarak belirtebilirsiniz. Yorumlarınız direkt olarak Türk Telekom yetkililerine iletilecektir.

Teknoloji ve dijitalleşmedeki öncü rolü ile birçok yeniliğe imza atan Türk Telekom, yaygın fiber ağı ile müşterilerine sağladığı 1000 Mbps’e varan yüksek hız deneyimini reklam filmiyle de duyurdu. Marka yüzü Kenan İmirzalıoğlu’nun rol aldığı ‘Muhatabı Var’ reklam serisinin üçüncü filminde, “Türk Telekom’un 1000 megabit hızındaki fiber interneti memleketin bir şehrinde değil, her şehrinde!” mesajı verilerek Türk Telekom’un Türkiye’nin dijital yolculuğuna kattığı değere dikkat çekiliyor.

Türkiye’nin fiber gücü olan Türk Telekom, öncülük ettiği yüksek hızda fiber internet deneyimini ileriye taşımaya devam ediyor. Türk Telekom, müşterilerinin artan yüksek hızlı internet ihtiyacını, 1000 Mbps hızına kadar çıkan yeni paket seçenekleriyle karşılıyor.

“Ülkemizin her şehrini hızlı internetle buluşturuyoruz”

Türk Telekom Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Zeynep Özden, “Türkiye’de sabit internet pazarının lideri olarak sunduğumuz 1000 Mbps hızına kadar çıkan limitsiz fiber internet hizmetimizi yeni reklam filmimizle de duyurduk. Türkiye’ye yüksek hızlı fiber internet hizmeti sağlama vizyonumuz doğrultusunda yaygın fiber altyapımızla ülkemizin her şehrini hızlı internetle buluştururken, yenilikçi müşteri deneyimini de bir adım ileriye taşımayı hedefliyoruz.” dedi.

Reklam filminde, yeni nesil teknolojilerle donatılmış 1000 mbps balonu kapsayıcılığı temsil ederken, Türk Telekom’un kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla müşterilerine sunduğu 1000 Mbps’e varan hızlı internetin altı çiziliyor. Türk Telekom, müşterilerine 200 Mbps, 500 Mbps ve 1000 Mbps hızlarında 3 farklı paket seçeneği sunuyor.