İnternet

Turkcell, 1 GB internet hediye etti!

Turkcell, dün yaşanan kısa süreli sorun için 1 GB internet hediye etmeye başladı!


Dün, akşam üstü saatlerinde Türkiye'nin bazı bölgelerinde Turkcell ses ve veri şebekelerinde sorun yaşandı. Yaşanan bu kısa süreli sorunun ardından, Turkcell sorunun şebekelerde olduğunu ve düzelttiklerini açıkladı. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Turkcell, bu aksaklığı telafi etmek için Twitter'dan bir anket düzenledi.

Turkcell, düzenlemiş olduğu ankette; "Şebekemizde meydana gelen geçici sorun sebebiyle tüm Turkcell'lilerden özür dileriz. Hangi hediye ile sizi daha fazla mutlu edebiliriz?" sorusunu sordu. Ankette Haftalık 100 dakika, Haftalık 100 SMS ve Haftalık 1 GB İnternet seçenekleri vardı.

Ankete katılan kullanıcıların %94'ü 1 GB İnternet'i seçti. Anketin tamamlanmasından sonra Turkcell Twitter üzerinden; "Durumdan etkilenen tüm Turkcell'liler için "Haftalık 1 GB ek internet paketi" gün içinde tanımlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz." açıklamasını yaptı.

1493975092_turkcell-1gb.jpg

Hattınıza 1 GB İnternet'in yüklenip yüklenmediğini Turkcell Hesabım uygulamasından Kalan Kullanımlarım bölümünden öğrenebilirsiniz.

Yorumlar
Yakup
Bana gelemdi
Cevapla
Murat
Nasil oluyor
Cevapla
ishak
Bana gelmedi
Cevapla
Mehmet ilhan
Bana 1gb gelmedi neyabmam gerekiyor
Cevapla
Nese
Bana neden gelmedi internet
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.