İnternet

Turkcell Profesyoneller Kulübü Kaş'a Gidiyor!

Turkcell Profesyoneller Kulübü, üyelerine özel 19 Haziran-27 Eylül tarihleri arasında Dalaman Havalimanı-Kaş arasında gidiş dönüş ücretsiz servis hizmeti sunuyor. Üyeler bu hizmetten 1 yakınıyla birlikte yararlanabiliyor.


Doğaya, paha biçilmez güzellikteki koylara olan özlem ve kaliteli tatil anlayışı son yıllarda beyaz yakalıların rotasını Kaş’a çevirmesinin başlıca sebeplerinden. Yoğun iş yaşamının koşuşturmasında boğulan çalışanların arasında yapılan araştırmada, son iki yılın en gözde tatil merkezleri arasında ön sıralara hızla tırmanan Kaş, Turkcell Profesyoneller Kulübü’nün de gözünden kaçmadı. Güzel olan her şey gibi ulaşması zor bu tatil beldesine artık beyaz yakalı çalışanlar ücretsiz servis hizmeti ile gidebiliyor.

Dalışa giderken düşünmeye gerek yok

Turkcell Profesyoneller Kulübü, üyelerine özel  19 Haziran-27 Eylül tarihleri arasında Dalaman Havalimanı-Kaş arasında gidiş dönüş ücretsiz servis hizmeti sunuyor. Aynı zamanda Türkiye’nin gözde dalış noktası olan Kaş’a ulaşım için Profesyoneller Kulübü üyeleri, kendisiyle beraber 1 misafirinin de ücretsiz olarak servis hizmetinden yararlanmasını sağlıyor.

1436789052_pk-dalaman-kasfmailling-07072015.jpg

Hafta sonu ve bayram dönemlerinde sıklaşan seferler ve servis saatleri gibi bilgiler turkcell.com.tr’de yer alan kampanya sayfasından takip edilebiliyor. Rezervasyon için Secure Drive’a 444 08 06 numaralı telefonla ulaşmak mümkün. Hizmetten yararlanmak isteyen Turkcell Profesyoneller Kulübü üyelerine  seyahat öncesi araç içinde  cep numarası ve kampanya şifresi soruluyor. Profesyoneller Kulübü’ne üye olmak için ise PROF yazıp 2222’ye sms gönderilmesi yeterli oluyor.

Kampanya şifresi PROF SFR yazılıp 2222’ye SMS atılarak öğrenilebiliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.