İnternet

Turkcell Superonline - Kolan Hospital Group işbirliği

Sağlık sektörünün büyüyen zincirlerinden Kolan Hospital Group, merkezi bilgi sisteminin üzerinde çalışacağı altyapıyı Turkcell Superonline’a emanet etti.

Turkcell Superonline - Kolan Hospital Group işbirliği

Dijital dünyada hayatı kolaylaştıran vazgeçilmez teknoloji ortağı Turkcell Superonline, pek çok sektörde iş yapış süreçlerini değiştiren, hızlandıran ve daha verimli hale getiren güçlü fiber internet altyapısını yeni müşterilerin hizmetine sunmayı sürdürüyor. İstanbul’un çeşitli ilçelerindeki dokuz hastanesiyle sağlık sektörünün gün geçtikçe büyüyen zincirlerinden Kolan Hospital Group da internet altyapısı için Turkcell Superonline’ı tercih etti. İki kurum arasındaki işbirliği kapsamında hastanelerde kullanılacak merkezi bilgi sisteminin üzerinde çalışacağı MPLS (Çok protokollü etiket anahtarlaması) omurgasını Turkcell Superonline sağlayacak.

Projenin ilk aşamasında, MPLS VPN omurgası G.SHDSL VPN devreleri üzerinde çalışacak. Kurumlara hızlı ve kaliteli erişim olanağı sunan altyapı çözümü Metro Ethernet’in devreye alınmasının ardından ise bu devreler yedek hat olarak görev yapacak. Bu şekilde grup bünyesindeki hastaneler arasında her koşulda kesintisiz iletişim kurulacak.

Turkcell Superonline Kurumsal Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Barbaros Özdemir, KOBİ’lerden en büyük çaptaki işletmelere kadar tüm kurumlara, koşullarına, ihtiyaç ve beklentilerine uygun altyapı hizmetleri sunduklarını belirterek“Özellikle insan yaşamında çok önemli rolü bulunan sağlık sektöründeki müşterilerimiz için güçlü altyapı ve doğru teknoloji kullanımı büyük önem taşıyor. Turkcell Superonline, sağlık sektöründeki müşterilerine, hastalarına fark yaratan hizmet sunma fırsatı sağlıyor. Teknolojiye yaptığı doğru yatırımlarla hasta memnuniyetine büyük önem veren Kolan Hospital Group’un da iş ortağı olarak Turkcell Superonline’ı tercih etmesinden büyük memnuniyet duyduk. Farklı lokasyonlarda ofisleri bulunan işletmeler için ideal çözüm olan Metro Ethernet altyapımız ile grup bünyesindeki hastaneler arasında hızlı ve yüksek kapasitede bağlantı sağlayacağız” diye konuştu.

1412161007_barbaros-ozdemir1.jpg

“Yüksek kapasiteli iletişim hizmetlere yansıyor”

Kolan Hospital Group olarak değişen ve gelişen teknoloji ışığında hastalarına sürekli ve kesintisiz hizmet verme misyonlarına dikkat çeken Kolan Hospital Group Genel Müdürü Ercan Kolan ise, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu misyonumuz doğrultusunda yüksek kapasiteli ve kesintisiz bir bağlantı olanağının bizim yaratıcı ve kalite odaklı düşünme özgürlüğümüzü artıracağına inanıyoruz. Bu nedenle Turkcell Superonline’a altyapımızı teslim ettik. Sağladığı fiber optik altyapıyla Kolan Hastaneleri’ni hızlı ve kaliteli bir sistemle buluşturan Turkcell Superonline sayesinde gücümüze güç kattığımızı düşünüyoruz.”

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.