İnternet

Turkcell Superonline limitsiz internet paketlerini açıkladı

Türkiye'nin önde gelen internet servis sağlayıcılarından Turkcell Superonline yeni kotasız internet paketlerini açıkladı.


Yeni yıldan itibaren internette kotaların kalkmasıyla beraber internet servis sağlayıcılar yeni paketlerini açıklamaya başladı. Bunlardan biri olan Turkcell Superonline iki yeni kampanya kapsamındaki paketlerini duyurdu.

Turkcell Superonline limitsiz internet paketlerini açıkladı

Firmanın ilk kampanya duyurusu Fiber Platin paketlerle ilgili. İlk ay 100 Mbps hız hediyesi de sunan bu paketlerde kotasız olarak 35, 50 ve 100 Mbps hızlar sunuluyor. Bu paketler için istenen ücret ise sırasıyla 99.90, 129.90 ve 199.90 TL oldu. Bu paketlerde taahhüt süresinin 1 yıl olduğunu da belirtelim. Bu kampanya ile ilgili detayları firmanın internet sitesinde görebilirsiniz. Eski fiyatlara göre baktığımızda Platin paketlerde indirim olduğu görülüyor. 

Firmanın açıkladığı bir diğer limitsiz paket ise Turkcell Fiber Limitsiz İnternete Giriş Kampanyası oldu. Bu kampanyada 12 ay taahhüt verenlere ayda 15 Mbps hızında kotasız internet hizmeti 79.9 TL olarak sunuluyor. Firmanın daha önce 100 GB kotalı paketler için 24 Mbps hızında 59.9 TL istediğini de hatırlatalım. Yani kota yok ama internet hızları düşmüş durumda. Bu kampanya ile ilgili detayı da firmanın internet sayfasında görebilirsiniz.

Yorumlar
barış
bakarken kalbim ağrıdı
Cevapla
Nuri
Uydu cihazları ile internet dönemi yaklaştı bu dinsizler yüzünden çeşitli yollar bulmak gerekli
Cevapla
Osman Batur
Yapılan hiç bir uygulama halk için yapılmıyor BDK sözde Akk kaldırdı vatandaş daha uygun kullanıcakken daha çok ödüyor
Cevapla
3,üde kul hakkı yiyorlar..iflah olmaz görevlileri
aman uzak durun türkcell,den ...milleti yontuyor diğerleride yontuyor ama bu fırça paletleri iğneli.. veballerimiz türkcell.in ve haksızlık yapan oparatörlerin boynuna yılan gibi dolansın inşaAllah..amin.
Cevapla
Murat
Aman uzak durun benim başıma gelen i size anlatsam film olur hiç kullanmadığım internet in fatura sını ödedim 10 gün içi 50 tl internet taahhütname iptal ini de BDDK tarafından yapılan incelemede sonucu yaptılar
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.