İnternet

Turkcell'den reklam engelleme servisi

Turkcell, aylık üyelik ile mobil internette tüm reklamları engelleyen servisini duyurdu.


İnternet sitelerinde yer alan reklamlar, yayıncı kuruluşların en büyük gelir kaynağı olarak bilinir. Reklam engelleme eklentileri ile yayınlara hem ücretsiz ulaşıp hem de yayıncının para kazanmasını engelleyen bu eklentilere, Turkcell'den bir yenisi daha eklendi.

Reklam Engelleme Servisi olarak tanıtılan yeni Turkcell hizmeti, aylık 2,99 TL karşılığında mobil veride tüm reklamları engelleme vadinde bulunuyor. Bu servisi Hesabım, turkcell.com.tr veya SMS üzerinden aylık 2,99 TL'ye aktif edebiliyorsunuz.

Ancak bu servisin bazı dezavantajları da bulunuyor. Bunlar arasında; reklam engelleme aboneliğiniz süresince, bazı durumlarda sayfa bütünlüğü bozulması, video öncesi reklamlarda boş sayfada bekleme ihtimali, sponsorlu içeriklerde, reklamların site içinden beslendiği durumlarda (Facebook gibi) ve video öncesi gösterilen reklamlarda engellenmeyen durumlar yer alıyor.

Yorumlar
ceto dura
gerek yok. Block this apk var. Adquard free versiyonu var. tarayıcı eklentisi olarak da Yandex browserde google web mağazasından indirince çalışan ADQUARD, fair adbocker var. bu arada skyload uzantısı da çalışıyor. Youtube dışında bütün videoları filmleri indirmek mümkün
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.