İnternet

Blu TV'den Türkiye'nin ilk yerli vampir dizisi yolda!

Türkiye'nin merakla beklediği vampir dizisi Blu TV'de başlıyor. Birkan Sokullu, Elçin Sangu ve Kerem Bursin gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizinin ilk fragmanı yayınlandı.

Türkiye'nin ilk vampir dizisi başlıyor!

 İnternetin özgürlüğü ile cesur işlere imza atan Türk dizileri, yepyeni projelerle karşımıza çıkıyor. Blu TV’de yayınlanacak ilk yerli vampir dizisi Yaşamayanlar'ın ilk  fragmanı geldi

Puhu TV ve Blu TV gibi internette hizmet vermeye başlayan platformların artması ile Türkiye’de dizi sektörü de farklılık göstermeye başladı.

Televizyonda RTÜK tarafından sıkıntıya uğrayabilecek pek çok dizi projesi internet üzerinden yayınlanıyor. RTÜK, internet sektörüne de el attı atmasına, ancak TV sektörüne göre biraz daha esnek olduğunu söyleyebiliriz.

İnternetin özgürlüğü ile cesur işlere imza atan Türk dizileri, yepyeni projelerle karşımıza çıkıyor. Blu TV’de yayınlanacak ilk yerli vampir dizisi Yaşamayanlar'ın ilk  fragmanı yayınlandı. Dizi, 1. bölüm fragmanı ile şimdiden kalitesini bizlere göstermekte. Umarız Puhu TV ve Blu TV, bu tarz çalışmalarına devam ederek, bizlere daha farklı projeler ile gelir.

En son Puhu TV, Şahsiyet projesi ile karşımıza çıkmış ve internet dünyasında birçok kullanıcının beğenisini kazanan sayılı internet dizileri arasına girmeyi başarmıştı. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.