İnternet

Twitter onaylanmış hesaplara özel güncelleme getirdi!

Onaylanmış hesaplar diğer kullanıcılarla olan etkileşimlerini artık sınıflandırabilecek.

Twitter onaylanmış hesaplara özel güncelleme getirdi!

Yakın zamanda Twitter'ın kendi sayfasından halka arz edileceğini duyurduktan sonra Twitter üzerinde bulunan onaylanmış hesaplara özel güncelleştirme getirildi. Twitter üzerinde onaylanmış kullanıcılar (mavi onay işareti bulunanlar) etkileşimlerini artık sınıflandırabilecekler.

Onaylanmış profil olarak gözükülen kullanıcılar kendisi ile etkileşimde bulunanlar ile hepsi/filtrelenmiş/onaylı olarak üç ayrı kategori altında görüntüleyebilecekler.

Kullanıcılar ''All(hepsi)'' sekmesinde kullanıcıların bütün etkileşimlerini görüntüleyebilecekler. ''Filtered(filtrelenmiş)'' sekmesinde ise engelledikleri yada Spam olarak işaretledikleri kullanıcıların etkileşimlerini görebilecekler. ''Verified(onaylı)'' sekmesinde ise takip ettiği Onaylanmış profil kullanıcılarının etkileşimlerini görebilecekler.

1379073976_twitter-filter.jpg

Bu sistemin şuan olarak Web site üzerinde yayına dahil edildi yakın zamanda Mobil versiyonlarda da olması bekleniyor. Bu sistem şuan olarak sadece Onaylanmış profil olarak gözüken kullanıcılarda bulunmaktadır. Yetkililer şuan olarak onaylanmamış profillerde bu sistemin getirilip getirilmeyeceği hakkında bir bilgi vermedi. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.