İnternet

Twitter ve Facebook'ta büyük kolaylık

Bu uygulamayla sosyal medyada zaman kaybetmeyeceksiniz.

Twitter ve Facebook'ta büyük kolaylık

Twitter ve Facebook'taki durum güncellemelerinizi zaman ayarlı yapmak istermisiniz? Bu uygulama sayesinde Facebook ve Twitter gönderilerinizi önceden ayarlayıp belirli zaman dilimlerinde gönderilmek üzere ayarlayabiliyorsunuz. Siz çevrimiçi olmasanız bile bu uygulama sizin ayarladığınız tarihte gönderinizi duvarınızda paylaşıyor.

Uygulamanın kullanımını aşağıda inceleyebilirsiniz.

İlk olarak bu adrese gidip giriş yapın, giriş için üye olmanıza gerek yok Facebook yada Twitter ile direk bağlanabiliyorsunuz.

1372341468_1.jpg

Örnek olarak; Facebook butonuna tıkladığınızda profilinize erişmek için izin isteyecek. Tüm onay isteklerine izin verin. Ardından aşağıdaki sayfa gelecek.

1372341634_2.gif

Yukarıdaki penceredeki beyaz alana istediğiniz mesajı yazın.

Tarih kısmından paylaşılmasını istediğiniz tarhih gün/ay/yıl olarak ayarlayın. Hemen yanından saati ayarlayın ( saati 15 dakikalık dilimlerle ayarlayabilirsiniz ).

Eğer birden fazla hesap eklediyseniz alttaki kısımdan mesajın paylaşılmasını istediğiniz zaman dilimini gün/hafta/ay/yıl ve hesabı-hesapları seçin ve "Schedule" butonuna tıklamanız yeterli.

1372342022_3.gif

Artık istediğiniz mesaj belirlediğiniz kriterlere göre otomatik olarak Twitter veya Facebook profilinizde paylaşılacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.