İnternet

Twitter'da büyük kayıp!

Nihat Doğan Twitter'a veda etti.

Twitter'da büyük kayıp!

Müzik sanatçısı Nihat Doğan genelde sanatından çok yaptığı açıklama ve tavırlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Sürekli ilgin açıklamalarıyla ve girdiği polemiklerle gündemden düşmeyen Nihat Doğan en son Twitterda Ankara Belediye Başkanı Melih Gökçek ile bir tartışmaya imza atmıştı.

Nihat doğan yine ilginç bir eyleme imza attı ve ilginç açıklamasıyla Twitter'a veda etti. Doğan, Halka 3 maymunun oynandığı yerde kalamam diyerek uzun süre sosyal medyada olmayacağını açıkladı.

1371202914_44572-nihat-dogan-twitter-a-hizli-girdi.jpg

Nihat Doğan sayfasında bu konuyla ilgili olarak bir not yazdı ve şöyle dedi; "Sanatçıların, burjuvazinin, sistemin mezesi olup; halka 3 maymunu oynadığı yerde ben olamam. Uzun süre Twitter'da olmayacağım. Size iyi eğlenceler"

Yorumlar
Misafir
hiç olmasa bunun ne dediğini anlıorduk :(
Cevapla
Misafir
Ne cektin be NIhat Dogan , insan seninle alay etti yilmadin , yine de kendini halk kahramani ilan ederek devam ettin, Yaziiik , kahraman olamazsin demiyorum olacaksin da ne olacak diyorum .basin göge mi erecek :)) Ne cektin be , neyse kisacasi twitter bir antikadan kurtuldu , Türk milleti nihat dogan el salla :D
Cevapla
Misafir
ne kadar üzüldük bi bilseeeen :)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.