İnternet

Twitter'da resmi olimpiyat meşalesi hesabı açıldı

Olimpiyatların başlangıcını temsil eden olimpiyat meşalesi için resmi Twitter hesabı açıldı.


Sosyal medya platformalarının başında gelen Twitter'da bildiğiniz gibi birbirinden ilginç hesaplar bulunuyor. Bunlardan kimisi kullanıcıların sahip oldukları hayvanlar adına açtıkları hesaplar veya eşyalar adına açılanlar. Bu tür hesapların arasına bir yenisi daha kısa bir süre önce eklendi hem de resmi olarak. 

 

Olimpiyat  oyunlarının başlangıç simgesi olan olimpiyat ateşini yakan meşale için Twitter'da hesap açıldı. Olayın asıl ilginç kısmı ise açılan olimpiyat meşalesi hesabının Twitter tarafından onaylanması. 

After spending years in the darkness I can’t wait to see the light of day again. Almost time to return ☀️

— Olympic Flame (@OlympicFlame) 21 Nisan 2016

Olimpiyat meşalesinin ilk tweet’i ise şöyle oldu: “Karanlıklar içinde geçen yıllardan sonra ışığı yeniden görmek için sabırsızlanıyorum. Geri dönmenin zamanı geldi.” Olimpiyat meşalesi 20 bin kilometrelik yolculuğu boyunca toplamda 12 bin meşale taşıyıcısının elinden geçecek. Ve bu esnada Twitter hesabından fotoğraf ve video paylaşmayı da ihmal etmeyecek.

 
 
                              
          
                                
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.