İnternet

Twitter'dan yeni özellik: Bağlan

Twitter, hesabınızdaki ağınızı genişletmeniz için bağlan isminde yeni özelliğini aktifleştirdi.


Twitter, ilgilendiğiniz konulardaki çevrenizi genişletmenizi kolaylaştırıyor. Örneğin bilim kurgu seven arkadaşlarınıza veya aynı takımı tutan veya aynı partiyi destekleyen kişilere sizi kolayca bağlayacak.

 

Takip edeceğiniz hesapları bulmanız için hali hazırda birkaç basamak atlamanız ve biraz da şansınızın yaver gitmesi gerekiyor. Bu nedenle de bu arayışınızı Twitter’daki yeni “Bağlan” butonuyla gerçekleştirebileceğinizi düşünüyoruz. Bugünden itibaren takip etmekten hoşlanacağınız kişi ve hesapların tümünün aynı yerde olacağı detaylı bir listeniz olacak.

1462352349_twitter.gif

Size en iyi önerileri yapabilmek için takip ettiğiniz kişilere, beğendiğiniz Tweet’lere, bölgenizdeki popüler hesaplara, o anda dünyada yaşananlara ve çok daha fazla konuya bakıyoruz. Ayrıca size hangi öneriyi neden yaptığımızı da açıklayacağız.

 

“Bağlan” butonu, ayrıca telefon rehberinizle de senkronize olarak arkadaşlarınız ve ailenizle de kolayca bağlanmanıza olanak tanıyacak. Rehberinizden herhangi birisi Twitter’a girdiğinde, size haber vererek kendisine “hoşgeldin” deme fırsatı sunacağız.

Böyle bir ürünü size sunmaktan ve sizi ilgi alanınızdaki kişilerle bağlantıya geçmenizi sağlamaktan ötürü büyük bir mutluluk duyuyoruz. “Bağlan” butonu, bugünden itibaren iOS ve Android sistemlerdeki Twitter üzerinden herkese açık. Siz de katılmak istiyorsanız, uygulamanızı güncelleyerek mavi Bağlan butonunu görebilirsiniz.

 
 
                              
                                
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.