Veri depolamada yazılımın konumu ne?

Veri depolama hizmetlerinde yazılımın konumu hakkında istatistikler ve öngörüler paylaşıldı. Sizce depolamada yazılımın konumu nerede?

Veri depolamada yazılımın konumu ne?

Küresel ölçekte pazar araştırmaları yapan Technavio’ya göre, 2017 yılı itibarıyla sadece e-posta arşiv kapasitesi 13.321,4 petabayttan 111.624,1 petabayta çıkacak. Veri tabanı arşiv kapasitesinin ise daha fazla artarak 13.527 petabayttan 106. 472,4 petabayta çıkması öngörülüyor. 

Verilere her yerden erişip, dosya senkronizasyonu sağlayan, yedekleme ve belge düzenleme gibi imkânlar sunan uygulamalar iş süreçlerini kolaylaştırıyor. Büyük boyutlara sahip dosyaların yönetimini sağlayan uygulamalar, iş sürekliliği sağlıyor.

NAS (Network Attached Storage-Ağa Bağlı Depolama) deneyimi sunan Synology, Ar-Ge yapısıyla rakiplerinden farklılaşıyor. Yüksek performanslı, güvenli ve güncel uygulamalarıyla rakiplerinden farklılaşan Synology, yeni hizmete sunduğu sekiz beta uygulaması ile yenilikçi yaklaşımını sürdürüyor.

Fotoğraf, müzik ve tüm veriler tek tıkla depolanıp paylaşılıyor

Synology, yeni multimedya uygulamaları ile anıların güvenli şekilde depolanmasını sağlıyor. Photo Station uygulaması, kullanıcıların albümlerini kolay, hızlı ve güvenli şekilde paylaşmasına imkân sağlıyor.

Büyük boyutlu fotoğraflar zahmetsizce depolanıp, istenildiği an paylaşılabiliyor. Kişiselleştirilmiş müzik albümü oluşturmak ve güncellemek için olanak tanıyan Audio Station uygulaması, gelişmiş arayüzü sayesinde sadece birkaç tıklama ile müzik albümlerini düzenlemeye yardımcı oluyor.

1476774594_1476697263veri.jpeg

DSD (Direct Stream Digital) desteği sunan Audio Station, müzik albümlerinin en iyi ses kalitesinde dinlenmesine imkân veriyor. Yeni ebeveyn ve gizlilik kontrolünü içerisinde barındıran Video Station uygulaması ise çocukların istenmeyen içeriklere erişmesini engelliyor. Uygulama, görüntü kalitesi artırılmış videoların izlenmesine de olanak sunuyor.