İnternet

Windows Phone - Google Search güncellendi

Google Search Windows Phone uygulaması güncellendi!

Windows Phone - Google Search güncellendi

Dünyanın en büyük arama motoru Google, Windows Phone telefonlar için geliştirilmiş Google Search - Windows Phone uygulamasını güncelledi!

Dünya teknolojisinin dev şirketlerinden biri olan Google mobil cihaz dünyasındaki yerini gün geçtikçe genişletmeye devam ediyor. Windows Phone 7 için yayınladığı Google Search uygulamasını bütün kullanıcılar için güncelledi.

1331348144_googlesearch.jpg

Güncelleme ile birlikte yeniliklerin de gözüktüğü bu uygulamada: Bir önceki versiyonu beğenilmeyen arayüzünden kullanıcılar için tatmin edici derecede değişiklikler bulunuyor.

Google Search'e gelen yeniliklerin arasından şüphesiz en çok tutacak özelliklerden birisi de yeni Mikrofonla Arama yapabilme özelliği olacak gibi görünüyor. Ayrıca binlerce programlamacının hayran kaldığı, AJAX uygulamasının tavan yaptığı ve şüphesiz hemen hemen Dünya'daki herkesin yararlandığı arama kelimelerini otomatik olarak tamamlama özelliği bu versiyona eklenmiş durumda.

1331348217_google-search-for-windows-phone-gets-redesigned.jpg

Yeni Windows Phone - Google Search uygulamasını hemen indirip kullanmaya başlamak isterseniz bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır: Google Search - Windows Phone

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.