İnternet

Ya TeknolojiOku sizin olsaydı? (ödüllü soru)

Şimdi koltukları değiştirme zamanı!


Geçtiğimiz aylarda yenilenen arayüzüyle 2 yıldır bilişim sektöründe hizmet vermekte olan sitemiz günden güne siz değerli takipçilerimizin de verdiği destekle büyümeye devam ediyor. 08.06.2011 tarihinde temelleri atılan Teknolojioku bugün Türkiye'nin sayılı teknoloji siteleri arasında önemli bir yere sahip.

Bu değerlerin üzerine kurulu, sizlerle ortak çalışabileceğimiz bir ilke daha imza atmak istiyoruz. Daha önce de sorduğumuz çeşitli sorulara gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz. Bugün sizlere yönelttiğimiz bu soruyla Facebook ve haberimizin altında atılan yorumlarda en fazla beğeniyi alan takipçilerimize hediyelerimiz olacak. (Haberimizin altındaki yorumlar Facebook aracılığıyla yapılmalıdır)

Facebook sayfamıza gitmek için tıklayın!

1374762302_teknoloji-haberleri-guncel-teknolojiler-urun-incelemeleri.jpg

Sorumuz, haberin başlığında da yer aldığı üzere: 'Ya Teknolojioku sizin olsaydı?' yapacağınız ilk iş ne olurdu? Şimdi koltuk değiştirme zamanı!

Sorumuza vereceğiniz yanıtlar tamamen sizlerin hayal gücüne dayanıyor, ister değişim, isterse yıkım olsun. Bütün eleştirilerinize, önerilerinize, fikirlerinize hazırız. Siz değerli takipçilerimizin yorumları bizler için altın değerindedir. 

1374760385_1374505353manset.jpg

En fazla beğeniyi alan ilk 10 kişiye ömür boyu kullanabileceği  lisansı veriyoruz. WonderFox kullanışlı ve kolay anlaşılır arayüzü sayesinde video dönüştürme işlerinizi gayet kolaylaştıran, son derece pratik ve estetik bir program. WonderFox yazılımı ile yapabileceklerinizin çerçevesini çizmek pek mümkün değil. İşin içine video giren her konudan kendine pay çıkarabilecek seviyede bir yazılımdır. Bu yazılım ile Youtube'dan HD kalitede video indirebilir, rahatlıkla oynatabilirsiniz.

Yorumlar
Misafir
Öncelikli olarak teknolojinin nasıl bilinçli bir şekilde kullanılacağının, kullanıcılara tebligatını yapardım.
Cevapla
Misafir
Teknoloji oku benim olsaydi; teknolojiyi okumazdim, baştan yazardım...
Cevapla
Daha fazla sosyal içerikli olmalı üst sutun daraltılması gerekiyor facebook gibi yanda menü açılmalı . Ayrıca üstteki katagori menü alanına alınmalı . . Kişiler üye olmalı üyelikle favori haber rss leri takip etmeli örneğin otomobil . Ev . Sınama teknolojileri gibi
Cevapla
Misafir
öncelikle tasarımi degistirirdim farkli site ve bloglara reklam verebilirdim sunu goruyorum ki haberler chip online dan bile hizli ulasiyor bu da kadronun ne kadar iyi oldugunu gösterir son olarak bazi teknoloji fuarlarina gidip canli yayin veya aninda haber yapabilir youtube kanali yoksa olmali varsa cok yetersiz bence saygilar...metin
Cevapla
Misafir
merhaba baslangic dan buyana mükemelsiniz insanlar cesitli yorumlar yapmis böyle yapardim söyle yapardim hepsi lagaluga sen. ben olsaydin neyapar din arkadas ama ben sen oldum ve sen mükemmel sin böyle devam edin lütfen saygilar gencdost1981@gmail.com
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.