İnternet

Yandex'ten Türkiye'ye Ramazan İmsakiyesi!

Yandex dur durak bilmeden çalışıyor!


Arama motoru sektörüne yaptığı hızlı girişle bütün gözleri üzerine toplayan taze şirket Yandex, Türkiye'deki çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Yaptığı yatırımlarla birlikte uzun bir yol kateden şirketten yepyeni bir proje daha ve bu proje kısa sürede hayata geçirilerek milyonlarca internet kullanıcısının hizmetine sunuldu.

Evet başlıktan da anladığınız gibi, içinde bulunduğumuz Ramazan ayı boyu süresince Yandex, imsakiyenizi sizler için hazır edecek. Her gün iftar ve sahur vakitlerinizi Yandex aracılığıyla en doğru ve en rahat bir şekilde takip edebileceksiniz.

1343379393_ekran-alintisi.jpg
"Sahur ne zaman? İftara kaç dakika kaldı?" gibi soru soran yüzlerce insan için oldukça pratik düşünülen bu hizmetle birlikte kafalardaki soru işaretleri kalkacak gibi duruyor. Ramazan hizmeti için gerçekleştirilen tasarımın oldukça şık olduğunu ve son derece steril şekilde çalıştığını bir kere daha hatırlattıktan sonra sizleri Yandex Ramazan hizmetiyle başbaşa bırakalım. Tün aya ait iftar ve imsak saatlerinin bulunduğu özel Yandex İmsakiye sayfasına gitmek için ramazan.yandex.com.tr adresini kullanabilirsiniz.


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.