İnternet

Yasaklanmış sitelere girme! - Hotspot Shield

Bu siteye erişiminiz engellenmiştir yazısından bıktınız mı?

Yasaklanmış sitelere girme! - Hotspot Shield

Dünyada milyonlarca web sitesinin bulunduğu bir internet ortamında yaşıyoruz, web sayfası sayıları her geçen gün artıyor. Artan web site sayısının yanında kontrol de olağan bir şekilde artarak güçleşmeye devam ediyor.

Türkiye aylar öncesinde internette filtre dönemine geçeceğini hatırlatmış, bununla ilgili çalışmalarını başlatıp devreye sokmuştu bile. Bazı kullanıcılar filtreli internete geçip çocukları ve ailesi için güvenli interneti kullanmak istiyorlar.

1333801522_326.jpg

Fakat bazı durumlarda hiç beklemediğiniz zaman ve acil bir işinizin olduğu dakikalarda erişmek istediğiniz site erişeme kapalı olabiliyor. Bu tarz gıcıklıklarla karşılaşmak istemiyorsanız, Hotspot Shield sizin için ilaç niteliğinde bir uygulama olarak karşınıza çıkıyor.

Peki bunu nasıl sağlıyor diyorsanız, Hotspot Shield bilgisayarınız üzerinde sanal bir özel ağ (VPN - Virtual Private Network) yardımıyla erişimli sitelere olan engeli rahatlıkla ortadan kaldırıyor. İnternette hiçbir filtreye takılmadan rahatlıkla gezip dolaşabilirsiniz.

Peki bunu nasıl kullanacağız ve nereden nasıl temin edeceğiniz?

Yazılımı orijinal sitesinden aldığımız link ile buradan indirmek isterseniz tıklayın: http://mydati.com//download/hss-win2/DM-379.exe (Site üzerinden Free Download'a tıkladığınızda yönlendirilen adrestir.)
Web Sitesi: http://hotspotshield.com

 1. İndirme işlemi bittiğinde program aşağıdaki gibi gözükecektir. İndirdiğiniz kurulum dosyasına farenizi kullanarak çift tıklayınız.

  1333801108_1.jpg


 2. Program kurulumunun başlaması için "Install" butonuna tıklamanız gerekmektedir. Tıkladığınızda program kurulumu başlayacaktır.

  1333801190_2.jpg 3. Kurulum işlemi aşağıdaki gibi devam edecektir.

  1333801231_3.jpg


 4. Kurulum işlemi bitmeden önce Windows Güvenliği size son kez "programı yüklemek ister misiniz?" diye soracaktır. Kuruluma devam edebilmek için "Yükle" butonuna tıklamalısınız.

  1333801269_4.jpg

*Hatırlatmak fayda var:

- İnternet sitelerine reklam ekliyor.

- İnternet hızınızda yavaşlama oluyor.

- Türkçe dil desteği yok.


Filtresiz ve güvenli bir internet için kolay gelsin,
Yorumlar
burak saygıner
bu program harika vir program herkese teşekkür ederim. sorunsuz bir şekilde çalışıyor. ve internette istediğim siteye girebilyorum. saygılarımla, burak
Cevapla
Misafir
Bu programın çift taraflı olarak VPN özelliği var. Size hotspotun ip adresini kullandırdığı gibi sizin ip adresinizi de tanımadığınız kişilere kullandırmak üzere tasarlanmış. Dosya kurulumu çok kolay olmasına rağmen programı kaldırmayı istediğinizde program ekle/kaldır dan kaldırsanız bile tamamen kalkmıyor. Sitenizde bu tür programları yükleyen bilgisayarları Anonymous grubunun dDos saldırılarında kullandığını okumuştum. Onlarca hosting firmasının ücretli olarak sağladığı VPN hizmetini bedava verdiğini söyleyen bir site varsa bunu babasının hayrına yapmıyordur diye düşünmekteyim.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.