İnternet

Yeni Google+ Albüm Düzenleyicisi

Fotoğraflarınızı istediğiniz albüme taşımanız hatta aile üyelerinize ya da arkadaşlarınıza göre görünme sıralarını ayarlayabilmeniz yeni düzenleyici sayesinde artık mümkün.

Yeni Google+ Albüm Düzenleyicisi

Sosyal paylaşım siteleri Facebook, Flickr ve Google+ gibi ağlara sürekli fotoğraf yükleyenler, fotoğrafların sayısı arttıkça onları düzenlemenin nasıl giderek zorlaştığını da iyi bilirler. Fotoğrafların yanlış albümde olması ya da aynı fotoğrafın birden fazla albümde görünmesi gibi sorunlar mutlaka olur.

1331764972_google-plus11.jpg

Bunları kolaylaştırmak için Google+ ekibi yeni albüm düzenleyicisini hizmete geçirdiğini duyurdu. Fotoğraflarınızı istediğiniz albüme taşımanız hatta aile üyelerinize ya da arkadaşlarınıza göre görünme sıralarını ayarlayabilmeniz yeni düzenleyici sayesinde artık mümkün.

Google+ ekibi yeni albüm düzenleyiciyi anlatırken, "Fotoğrafları sıralamak ve albümler arasında taşımak şu an size sunduğumuz özelliklerden en önemlileri. Yeni fotoğraf albümünü hizmetinize sunduğumuz için çok heyecanlıyız. Başlamak için albümlerinizi açıp seçeneklerden "Düzenle" ye tıklayabilirsiniz. Düzenle bölümüne girdikten sonra fotoğraflarınızı yüklenme zamanlarına göre ayırıp, sürükle bırak tekniğiyle kendi sıranızı oluşturabilirsiniz ya da kes-kopyala yapıştır ile bir albümden diğerine fotoğraf gönderebilirsiniz." Dedi.

Yeni özellik tüm kullanıcılara açık, ama herkesin faydalanmaya başlaması bir gün sürebilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.