Yerli ödeme sistemi Messenger yolunda!

Iyzico, Bilgetech ile birlikte Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek kullanıcıların Facebook Messenger üzerinden ödeme almasını sağlayan bir modülü kullanıma sunuyor.

Yerli ödeme sistemi Messenger yolunda!

Iyzico, ülkemizde e-ticaretin gelişmesi ve daha çok insana ulaşabilmesi için katma değerli ürün ve hizmetler geliştirmeye devam ediyor.

Ödeme sistemleri alanında hem e-ticaret şirketlerinin, hem de online alışveriş yapan kişilerin hayatını kolaylaştıracak çözümler sunan iyzico, Bilgetech ile birlikte Facebook Messenger üzerinden online ödeme yapılmasını sağlayan bir modül geliştirdi.

Dünyada 1 milyardan fazla kişinin kullandığı Facebook Messenger üzerinde çalışan modül sayesinde, başta KOBİ’ler olmak üzere Facebook’ta sayfası bulunan şirketler, müşterilerine bu platformdan satış yapıp, ödeme alabilecek.

Müşteriler alışveriş yapmak istedikleri e-ticaret şirketiyle Facebook Messenger üzerinden konuşmaya başladıktan sonra ödeme aşamasında iyzico’nun PCI-DSS sertifikalı güvenlik önlemlerine sahip sistemine yönlenip ödemelerini birkaç tıklama ile yapabilecek.

1475651840_147558658200facebookodeme.gif