Unbox Therapy


UnboxTherapy, 15 milyona yaklaşan abonesiyle YouTube'daki en popüler teknoloji kanallarından biri. Adından da anlaşılacağı üzere 'kutu açma' videoları olan bu kanalda, yeni bilgisayarlar, PC bileşenleri, akıllı telefonlar, tabletler, klavyeler ve oyun konsolları da dahil olmak üzere her türlü cihaz hakkındaki ilk izlenimlere sahip olabilirsiniz.

iCrackUriDevice


Çoğunlukla Apple ile ilgili her türlü bilgi, ürün ve işletim sistemi hakkında bilgi veren iCrackUriDevice kanalında, benzer ürünler arasında karşılaştırma videoları da bulabilirsiniz.

Linus Tech Tips


LinusTechTips, bilgisayarlar hakkında gerçekten bir bilgi yuvası. Bilgisayar kasası, anakart, klavyeler, fare ve kulaklık gibi küçük birimleri detaylı anlatan kanal, bunu yaparken de, diğer yararlı bilgiler hakkında bilgi veriyor.

Marques Brownlee


MarquesBrownlee, akıllı telefonlar ve tabletler gibi mobil donanım cihazları hakkında konuşmayı seven bir kanal. Diğer YouTube kanallarına kıyasla, çok fazla cihaz üzerinde inceleme yapmamasına rağmen, videoları, izleyicilerin aplikasyonları ve hizmetleri daha iyi anlamasına yardımcı oluyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.